Search

Студенти коледжу – чемпіони області

В місті Тернополі пройшов чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. Студенти ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» взяли участь в цих змаганнях. Найбільш вдало виступив студент 42 групи Рабський Михайло, який став чемпіоном області в бігу на 3000 м. Загайкевич Юрій (24 гр.)був другим на цій же дистанції, Дем'янчук Іван (24 гр.)посів восьме місце.

Збірна команда Заліщицького району, яка сформована в основному з студентів агроколеджу посіла І загальнокомандне місце.

Переможців та призерів було нагороджено медалями та грамотами. Зараз студенти готуються до чемпіонату області з легкої атлетики, якій відбудеться 17-18 травня 2019р. в м. Тернопіль.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою. Хочеться їх побажати, ще більше вдалих стартів.