Search

Спортивні ігри в НУБіП України з нагоди відзначення 125- річчя університету

З 27 по 29 квітня 2023 року студенти Заліщицького фахового коледжу приймали участь у Спортивних іграх коледжів структурних підрозділів НУБіП України з нагоди відзначення 125-річчя заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Змагання урочисто відкрив ректор Університету Станіслав Ніколаєнко. Участь у Святі спорту взяли студенти 8 відокремлених підрозділів НУБіП України.

Спорт-це основа життя, адже недарма народна мудрість говорить: "Рух – це життя". Спорт аж ніяк не новий винахід, його історія сягає глибини часів, ще до нашої ери в Стародавній Греції проводились спортивні змагання.

Наші студенти показали гарний результат. Чемпіоном з шахів стала Максимчук Надія , яка зайняла перше місце.

У командному заліку з настільного тенісу чемпіонами стали :Кузьма Ростислав , Семчук Володимир та Демчук Марія.

Хлопці ,показавши свою силу, стали бронзовими призерами у перетягуванні канату це:

Семчук Володимир, Юристий Олександр, Бачук Роман, Кривий Артем, Моспанчук Василь, Висоцький Дмитро.

Не вдалося зайняти призові місця юнакам з волейболу та з військового триборства, де зайняли четверте місце, а дівчата п'яте .

Та наші студенти не втрачають оптимізму, спортивного духу, сили та енергії до нових перемог.

Учасники змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Бажаємо їм подальших вдалих спортивних ігор та нових перемог!